YENİ GEREÇLER! 😍 AKILLICA MUTFAK ALETLERİ || HER EVE UYGUN MUTFAK GEREÇLERİ || MAKYAJ VE GÜZELLİK


VAR OLDUĞUNU BİLE BİLMEDİĞİNİZ İNSANIN AKLINI BAŞINDAN ALAN GEREÇLER
Bu yüzyılda insan hayatı geçmiştekine göre gayet iyi ve rahat. Fakat çok daha harika ve çok daha kolay olmasını sağlayacak gereçler var. Tasarımcıların ve mühendislerin bir odada oturup bir sorunu inceleyerek ve hepimiz için en iyisi olan çözümü bularak bir sonraki muhteşem ürünleri için beyin fırtınası yaptıklarını düşünün. Diğer yandan, yeni ürünlerin ve gereçlerin nasıl çalıştığını kendimiz de test etmek istiyoruz. Mesela, cildinize sürdüğünüz zaman köpüren güzellik maskesini test ettik. Tek hareketle birçok kiraz domatesi ikiye bölen harika bir alet de var. Makyaj yaparken zorlanıyorsanız üzülmeyin! Aydınlatıcı, kontur, kaş pudrası ve allık sürerken size rehberlik edecek bir gereç var. Mükemmel çorap giydiriciyi ve dahiyane bir temizlik aletini görmek için videoyu sonuna kadar seyretmeyi unutmayın!

Zaman Bilgileri:
0:43 – Dövme şeklindeki ruj
2:00 – Makyaj şablonu
3:16 – Köpüren maske
4:21 – Slime gibi görünen güzellik maskesi
5:44 – Çorap giydirici
8:12 – Kiraz domates dilimleyici
10:19 – Akıllıca bir tuvalet temizlik aleti

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

5 Dakikada Hallet KIZLAR kanalına abone olmak için https://bit.ly/35jEXi5

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.