TEK MARKA MAKYAJ | BEAULİS |Beaulis Makyaj | 100 TL Altı Makyaj Malzemeleri


Selaam, Beaulis makyaj malzemeriyle tek marka makyaj videosu hazırladım. Umarım severek izlersiniz. İyi seyirler ❤️

Videoda Kullandıklarım
Beaulis Fill It Kaş Kalemi 182 Ash Brown: https://www.gratis.com/beaulis-fill-it-kas-kalemi/urun/Beaulis1018?sku=10127687
Beaulis Form It Fondöten 134 Sand : https://www.gratis.com/beaulis-form-it-fondoten/urun/Beaulis1019?sku=10133752
Beaulis Close It Likit Kapatıcı 134 Sand : https://www.gratis.com/beaulis-close-it-likit-kapatici/urun/Beaulis1014?sku=10136519
Beaulis Point It Tekli Far 214 Flame :https://www.gratis.com/beaulis-point-it-tekli-far/urun/Beaulis1024?sku=10227639
Beaulis Radiant It Likit Aydınlatıcı 990 Amber Light :https://www.gratis.com/beaulis-radiant-it-likit-aydinlatici/urun/Beaulis1026?sku=10135116
Beaulis Save It Mat Makyaj Bazı : https://www.gratis.com/beaulis-save-it-mat-makyaj-bazi/urun/10131750?sku=10131750
Beaulis Kiss It Mat Ruj 163 Ice Mocha : https://www.gratis.com/beaulis-kiss-it-mat-ruj/urun/Beaulis1020?sku=10208439
Beaulis Flush It Blush Palette Allık Paleti 526 Sunny Days :https://www.gratis.com/beaulis-flush-it-blush-palette-allik-paleti-526-sunny-days/urun/10174332?sku=10174332
Beaulis Lift It Maskara Hacimli ve Kıvrık Kirpikler :https://www.gratis.com/beaulis-lift-it-maskara-hacimli-ve-kivrik-kirpikler/urun/10290536?sku=10290536
Beaulis Glide It Eyeliner 100 Black :https://www.gratis.com/beaulis-glide-it-eyeliner-100-black/urun/10223323?sku=10223323
Beaulis Tan It Bronzer Palet 193 Get Tanned :https://www.gratis.com/beaulis-tan-it-bronzer-palet-193-get-tanned/urun/10125046?sku=10125046
Beaulis Fake It Maskara Hacimli ve Uzun Kirpikler :https://www.gratis.com/beaulis-fake-it-maskara-hacimli-ve-uzun-kirpikler/urun/10131344?sku=10131344

Bana Ulaşın :ozge0arslan@gmail.com
İnstagram :https://www.instagram.com/ozgelion/

Diğer Videolar
-Xiaomi Siyah Nokta Temizleme Cihazını Kullandım, Yüz temizleme cihazı morartıyor mu?

-TRENDYOL ALIŞVERİŞİM, GRATİS KOZMETİK ALIŞVERİŞİ | Yeni Ürünleri Denedim, Cilt Bakımı

-ZARA YENİ SEZON ALIŞVERİŞ TURU 2021 | İNDİTEX İNDİRİMİ, YENİ SEZONDA NELER VAR?

-FACEAPP HİLELİ MAKYAJI YAPTIM | Fox eye makyajı da diyebiliriz 🙂

-KOTON YENİ SEZON MAĞAZA TURU 2021 | ALIŞVERİŞ ÖNERİLERİ

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.