PROFESYONELLERİN YAPTIĞI İNANILMAZ SAÇ VE MAKYAJ DÖNÜŞÜMÜ DERLEMESİ


BAŞINDAN SONUNA İNANILMAZ OLAN ÖĞRETİCİ SAÇ VE MAKYAJ VİDEOLARI

Güzellik rutininizi takip etmek her zaman kolay olmayabilir. Mesela, ışıltılı bir cilt istiyorsanız takip etmeniz gereken ve adım adım ilerleyen bir cilt bakımı rutininiz olmalı! Ancak sonra makyajınıza ve saçınıza geçebilirsiniz. Bu videomuzda bunları yapmanın ve mükemmel sonuçlar almanın profesyonel yollarını sizlere sunuyoruz! Önce, sıcaklık ile renk değiştiren termal bir tutamı olan platin sarısı saçları nasıl elde edebileceğinizi göreceksiniz.

Diğer bir kız ise saçıan takma saçlar ekletti ve saçlarını sevimli bir renge boyattı. Ayrıca ona eskilerden gelen bir saç modeli da yaptık!

Bunlara ek olarak, sarı saçlarınızı nasıl koyulaştırabileceğinizi ve çok az ğartıcı ile tekrar sarıya nasıl dönebileceğinizi de gösteriyoruz.

Bunlardan sonra profesyonel bir makyaj sanatçısının yanına gittik ve farklı makyaj tarzlarını denedik. Gökkuşağı renklerinde farı ve dolgun kirpikleri olan keyifli bir parti makyajı yaptık. Ayrıca, farklı bir kadında güzel bir dumanlı gözler makyajının ve doğal rujun nasıl durduğunu gördük. Bu, ofis için mükemmel bir görünüm oldu!

Videomuzu sonuna kadar izleyin ve hiçbir inanılmaz öğretici makyaj ve saç videomuzu ve sevimli saç modellerimizi kaçırmayın!

Zaman bildirimleri:
2:16 Tam dönüşüm, sevimli pembe saçlar
3:45 Sarı saçlardan siyah saçlara
6:03 İnanılmaz ve renkli bir makyaj
8:16 Pürüzsüz ve güzel bir makyaj yapma videosu
11:30 Siyah saçlardan sarı saçlara
13:34 Pembe saçlardan platin sarısı saçlara

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf

GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

123GO! Turkish: https://afly.co/b1c2

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other):

https://www.depositphotos.com

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.