Makyaj ve Makyaj Ürünlerim | Doğal Ürünler | Günlük Makyajım


Canımlar,
Biliyorsunuz bu kanalda duyarlı şeyler paylaşmaya özen gösteriyorum. Bu videomda da doğal ürünlerden yapılan makyaj malzemeleri ile günlük makyajımı yaptım, ufak da Özge tüyoları ekledim.
Umarım keyifle izlersiniz….

Abone olmayı unutmayın…

Beni Instagramdan takip etmek için;
https://www.instagram.com/ozzgeozder/

Bu link ile yaptığınız alışverişlerde “Bana Göz Kulak Ol” derneğimize bağışta buluyor olacaksınız…
100 TL alışverişinize 20 TL indirim kodu “banagozkulakol”
https://www.haysshop.com/

2020 yılında tüm hayatımı, yaşam şeklimi, yol arkadaşlarımı kısaca bana dair herkesi ve her şeyi bulabileceğiniz, sizlerle sanki çok yakın dostmuşuz sıcaklığında hissettirecek şahane bir tanıklık vadediyorum bu kanalda. Ailemizin çok büyük ve sıcacık olacağına inancım tam. Her bölüme özel konular ve konuklarla, hayata, dünyaya,yaşayan her canlıya duyarlılığın tam olduğu bir buluşma platformu olacak bu kanal. Gelin abone olun. Sakın yorumlarınızı ve kıymetli fikirlerinizi yazmayı da ihmal etmeyin. Her bölüme özel çekilişler, buluşmalar, hediyeler de sizleri bekliyor olacak. 2020 hepimize hayalini kurduğu mucizeleri birlikte getirsin. Sizleri seviyorum. Destekleriniz yorumlarınız ve beğendiğiniz videoları paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Kocaman bir aile olmamız ve kanalımızın günden güne büyümesi dileğiyle…
ÖZGE ÖZDER

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.