KIZLAR İÇİN AKILLICA MAKYAJ VE GÜZELLİK TÜYOLARI


SADECE EN İYİ MAKYAJ SANATÇILARININ BİLDİĞİ BENZERSİZ GÜZELLİK FİKİRLERİ VE GÜZELLİK TAKTİKLERİ
Selam güzellikler! Güzellik bakımı yaparken yaratıcılığınızı kullanmaya hazır mısınız? Bugün size bir sonraki makyajınızda kullanabileceğiniz fikirler vermek istedik. Çeşitli makyaj ürünleriyle denemeler yapmaktan daha iyi bir yol var mı? Yüzünüze ve teninize neyin yakıştığını bilirseniz renkleri daha uyumlu kullanırsınız ve genel olarak daha yaratıcı olursunuz. Hadi, başlayalım!
– Güzel rengarenk bir parti görünüşü için bir peçete kağıdı alıp buruşturun ve farklı renklerde göz farlarına batırın. Sonra göz kapaklarınızı o peçeteyle boyayın!
– Sıkıcı ruj renkleri yerine metalik tonda bir ruj sürün ve üstüne biraz taş ekleyin.
– Saçlarınız doğal olarak kıvırcıksa ve sağlıklı, parlak bir görünümü olmasını istiyorsanız 2:23’teki taktiği deneyin.
– Dumanlı göz makyajından vazgeçin ve daha eğlenceli bir şeylere geçin. Mesela, altın renginde leopar desenine ya d Minnie Mouse’lu bir göz makyajına ne dersiniz?
Zaman Bilgileri:
1:32 – Şirin ruj fikirleri
4:39 – Makyaj fırçasını temizlemek için kolay bir yol
6:53 – Sadece tek bir ruj kullanarak makyaj yapın
10:16 – Suya dayanıklı ruju nasıl silersiniz
11:50 – Göz makyajınız için şahane bir taktik

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

5 Dakikada Hallet KIZLAR kanalına abone olmak için https://bit.ly/35jEXi5

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.