KIZLAR İÇİN 27 GÜZELLİK VE MAKYAJ TÜYOSU


Özgüveninizi artıracak inanılmaz güzellik fikirleri ve tüyoları

Bu videoda, güzellik rutininizde karşınıza çıkan tüm o can sıkıcı problemleri çözmenize yardımcı olacak şahane makyaj fikirleri ve tüyoları bulacaksınız.

Kirli bir makyaj süngeri ile fondöten sürmek cildinizde problemlere yol açabilir. Bu durumda size yardımcı olacak şahane bir makyaj süngeri alternatifim var: Sıradan bir balon!

Fondöteninizi sürmeden önce güzelce primer sürmek çok önemlidir. Ama primeriniz biterse ve acil bir durumda ucuz bir primer bulmanız gerekiyorsa, alternatif olarak erkeklerin tıraş sonrası balmını kullanabilirsiniz.

Makyaj fırçalarınızı hızlıca temizlemek için, onları bir selo bandın yapışkanlı tarafına sürtün.

Yeni görünüşler edinmenizde size ilham verecek diğer fondöten ve makyaj numaralarımızı görmek için videoyu sonuna kadar izleyin.

Zaman Bildirimleri:
0:08 – Akıllıca bir makyaj süngeri alternatifi
1:47 – Alnınızın açılan bölgelerini kapatın
4:00 – Yüzünüzü nasıl konturlarsınız
5:35 – Öğretici burun konturlama videosu
6:24 – Brokoli kullanarak yapabileceğiniz sevimli ve doğal görünen çiller
7:03 – Makyaj hakkında bilmediğiniz numaralar
8:17 – Farınızı nasıl daha opak yaparsınız
11:08 – Yağlı saçlar için kullanabilceğiniz Kendin Yap bir toz

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

5 Dakikada Hallet KIZLAR kanalına abone olmak için https://bit.ly/35jEXi5

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.