HER DURUMA UYGUN MAKYAJ TÜYOLARI


BU YIL MUHTEŞEM GÖRÜNMENİZ İÇİN İNANILMAZ MAKYAJ FİKİRLERİ, İPUÇLARI VE TAKTİKLER
Pekala, kızlar, yepyeni makyaj görünüşlerini denemeye hazır mısınız? Bu videoda size, her durumda göz alıcı görünmenizi sağlayacak eğlenceli parti makyajı tüyoları gösteriyoruz. Bu taktikler özgüveninizi artıracak ve makyaj hakkında yeni şeyler öğreneceksiniz.
Deneyebileceğiniz heyecan verici göz makyajı fikirleriyle başlıyoruz. Sürekli aynı farı sürmeyin! Bu videoyu seyrederek gözlerinizin öne çıkması için simleri, pulları, rengarenk farları ve hatta parıltılı taşları nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.
Dudakları da unutmayalım. Pul, sim, eyeliner ve hatta çorap kullanarak uygulayabileceğiniz eğlenceli dudak makyajı fikirleri gösteriyoruz.
Arkadaşlarınızla birlikte deneyebileceğiniz makyaj meydan okumalarını görmek için videoyu sonuna kadar seyretmeyi unutmayın!

Zaman Bilgileri:
0:01 – Acemiler için şahane göz farı uygulamaları
1:27 – Kırmızı eyeliner ile festival havası
2:04 – Coachella’dan esinlenen bir makyaj fikri
3:13 – Kendin yap doğal görünen çiller
4:03 – Fondöten için doğru tonu ayarlama tüyosu
5:30 – Rujunuzun daha kapatıcı olmasını nasıl sağlarsınız
6:24 – Eğlenceli makyaj meydan okumaları
8:27 – Makyaj tombalası
9:58 – Sevimli ruj fikirleri ve yaratıcı uygulamalar
11:58 – Çizgi romanlardan esinlenen dudaklar

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

5 Dakikada Hallet KIZLAR kanalına abone olmak için https://bit.ly/35jEXi5

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.