HAVALI GÜZELLİK VE MAKYAJ TÜYOLARI || 123 GO! İle Kızlar İçin Tüyolar Ve Güzellik Taktikleri


Acısız güzellik olmaz derler ama bu gerçekten bu kadar zor mu olmak zorunda? Aa, üzülme canım! Senin için taptaze güzellik tüyolarımız var!

Bu güzellik tüyolarından ilk hangisini deneyeceksin? Biz en sevdiğimiz göz farını ruja dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz! Bu videoyu arkadaşlarınla paylaşmayı ve bunun gibi daha fazla harika video için YouTube kanalımıza abone olmayı unutma!

#123GO #makyaj #tüyolar
123Go! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123goTurkish
——————————————————————————————————-

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir – siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.