Hangi Pazaryerlerinde Satış Yapabilirim ?

21.11.2020
90
Hangi Pazaryerlerinde Satış Yapabilirim ?

Merhaba değerli bayilerimiz sizlerden gelen en çok sorulardan bir diğeri ise hangi pazaryerlerinde satış yapabilirim.

N11, Hepsiburada, Trendyol Gİttigidiyor , Çiçek Sepeti, Akakçe BPazar, kendi siteniz ve xml linklerinin tanımlamasını yapabileceğiniz her alanda satış yapabilirsiniz.

Önemli !!!

N11, Hepsiburada, Trendyol gibi kargo ödemesini pazaryerinin üstlendiği ve size ödeme esnasında kesinti yapan pazaryerlerinde kargonuzu alıcı öder veya satıcı öder yapabilirsiniz.

Gittigidiyor, çiçeksepeti , gibi kargo ücretini sizin ödediğiniz pazaryerlerinde alıcı öder yapmalısınız

Instagram, akakçe ve eğer sitenizdeki satışlarınızda UPS kargo anlaşmanız yok ise bizim anlaşmalı olduğumuz UPS kargo ile ödemeyi seçmelisiniz.

Sitenizden bir satış gerçekleştirdiniz yada akakçe veya Instagram herhangi birinden satış aldınız deponom.com sayfamızda sipariş tamamlama aşamasında depodan teslim değil UPS kargo ile gönderimi seçmelisiniz bu şekilde bizim anlaşmalı olduğumuz kargo fiyatı üzerinden gönderim sağlanacaktır.fiyatlarınızda kargo ücretini göz önünde bulundurmalısınız.

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.