GÜZELLİK İPUÇLARI VE TAKTİKLER! MAKYAJ SIRLARI VE HARİKA KENDİN YAP FİKİRLERİ


BAYILACAĞINIZ MAKYAJ TÜYOLARI VE FİKİRLERİ

Yılbaşını geride bırakmış olsak bile, makyaj becerilerinizi geliştirerek ve görünüşünüzü tamamlayacak yepyeni tüyolar öğrenerek kendinizi yenilemek isteyeceğiniz bir sürü özel gün var.
Rujla başlayalım! Birini öpünce rujun her yere bulaşmasının ne kadar sinir bozucu olduğunu herkes bilir. Bu soruna veda etmenin bir yolu da kına kullanmaktır. Dudaklarınıza biraz kına sürüyorsunuz. Kuruduktan sonra bir disk pamukla temizliyorsunuz.
Sim cildinize yapışınca temizlemesi gayet zor olabiliyor. Fakat bu durumda ihtiyacınız olan tek şey yapıştırıcı banttır. Bandı bölgeye yapıştırın ve simi temizleyin!
Sosyal medyada gördüklerimiz gibi iri dudakları da unutmayalım! Öyle dudaklar elde etmek için enjeksiyon yaptırmanıza gerek yok! Dudak kalemiyle uygulayacağınız basit bir taktik işinize yarayacak. Dudaklarınızın hatlarını belirleyerek makyajla daha büyük görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Zaman Bilgileri:
0:30 – Dikkate değer bir güzelleştirme etkisi
1:51 – Kaşlarınızı nasıl şekillendirebilirsiniz
3:45 – Harika bir eyeliner tüyosu
6:46 – Saçınızın rujlu dudaklarınıza yapışmasını önleyin
9:17 – Bozulan makyaj fırçasını nasıl düzeltebilirsiniz

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

5 Dakikada Hallet KIZLAR kanalına abone olmak için https://bit.ly/35jEXi5

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.