Dropshipping XML Bayi İş Modelimiz !!!

02.08.2020
566
Dropshipping XML Bayi İş Modelimiz !!!

Dropshipping: (01/07/2021 Tarihinden sonra gönderim yapılmayacaktır )

Dropshipping linki yazının sonunda bulunmakta xml linkinde %10 indirimli fiyat tanımlıdır ama siteden siparişi tamamlamak için bizden bayilik fiyatlarını göre bilmeniz için üye olduğunuz hesabınıza BAYİLİK TANIMLAMAMIZ GEREKMEKTEDİR aksi taktirde son kullanıcı fiyatlarını görürsünüz.

Sorularınızı üye olarak yeni bir konu şeklinde açılmasını tavsiye ediyoruz .

Kargo Gönderileri : Trendyol,Hepsiburada,N11 gibi Pazaryerlerinde kargo ücretini ödendiği pazaryerlerinde kargo ödemesini alıcı veya satıcı öder yapabilirsiniz.Gittigidiyor, Akakçe, Çiçek Sepeti Gibi Gönderimlerde ise kargo ücretini alıcı öder şeklinde ayarlamanız gerekmektedir.

Önemli Not : Kargo Firmanız UPS Kargo olarak düzenlemelisiniz UPS kargo dışında diğer hiçbir kargo firmasına gönderim sağlamamaktayız kargo firmasını UPS kargo olarak düzenlemenizi rica ediyoruz.

Lütfen Xml Linklerini Kargo firması ve kargo ödemesini uygun şekilde gönderildiğinde tüm pazaryerlerinde satışa açabilirsiniz.

Xml , dropshipping için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. 1 ay hiç satış görmeyen bayilerimiz sistem tarafından bayilikleri iptal edilir

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping , stok tutmak yerine, gelen siparişleri deponom.com ‘a yönlendirerek, ürünlerin depomuzdan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.

Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.

Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi deponom.com’un deposu üzerinden sağlanır.

Deponom kurulduğu ilk günlerde bayilerimizden gelen yoğun talep üzerine bayilerine destek olabilmek için dropshipping hizmetine başlamıştır.

Yılların tecrübesi ve sisteme yapılan yatırımlar sayesinde sizlere kaliteli hizmet ve % 100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Dropshipping İş Modeli ve Dikkat Edilecekler :

Dropshipping hizmetinden en basit yöntemle faydalanmanızı sağlıyoruz.

Bayilerimize dropshipping hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.

Profesyonel bir ekip :

Ürünlerin kargoda kırılmaması için koli/balonlu torba/havalı ambalaj yastığı/balonlu naylon/streç film gibi ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Müşterilerinize ürünlerin sağlam, hasarsız ve şık bir ambalaj içerisinde ulaştırılması için paketlemeye gereken hassasiyet gösterilmektedir. Hiçbir koli/koli bandı vb ambalaj malzemesinde firmamıza ait hiçbir ibare bulunmamaktadır.

Bayimiz Dropshipping hizmetini ÜCRETSİZ OLARAK Kullanabilmektedir.

Fatura ve Teslimat Adresi :

Bayilerimizin en çok dikkat edecekleri nokta Fatura Bilgisi ve Teslimat Adresi olacaktır.

Firmamız faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir.

Son Müşteri adına fatura kesilmez ve müşteriye bizim adımıza bir fatura gönderilmez.

Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı sitemizden sipariş verirken sipariş esnasında KARGO ETİKETİ-FATURA ETİKETİ alanlarına deponom@hotmail.com e-posta adresimizden bize iletmekle yükümlüdür.

Deponom sizin gönderdiğiniz evrakları paketinize ek yaparak sevk etmektedir.

Yanlış yüklenen evraklardan firmamız sorumlu değildir.

Kargo firmasında sorun yaşanmaması ve kargonun düzgün bir şekilde hızlıca müşterinize ulaşması için lütfen tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.

Kargolama :

Kargolar Firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile veya Pazar yeri şablonları ile gönderilmektedir. Kargo seçiminizi siparişi oluştururken kendiniz belirlemektesiniz.

Tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup, siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Haftanın başı pazartesi günü saat:7:30 dan sonra verilen siparişler bir sonraki günün sabahı saat 8:30 kargoya teslim edilir gün içerisinde gelen tüm kargolar bir sonraki günün sabahında 8:30 kargo firmasına teslim edilir

Haftasonu: Cumartesi Pazar Gelen Siparişler ise yine haftanın ilk günü sabah 8:30 da kargo firmasına teslim edilir

Kargonuzu takip etmek için anlaşmalı kargo firmanızdan takip edebilirsiniz (Kargolarınız sizin anlaşmalı olduğunuz firma adına gönderildiği için firmamızda kargo takip numarası bulunmamaktadır)

Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır.

Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo ve ürün bedeli Bayi tarafından karşılanır.

Önemli Not:  Pazaryerlerindeki mağazalarına XML çeken bayilerimiz iade teslim adres kısımına kendi firmalarının adreslerini yazmalıdır.Firmamıza bayimizden gelen iadeler karşı taraf ödemeli olarak kendisine tekrardan kargolanır.

Kargolama Ücretleri :

Sitemizdeki tüm ürünler desi bilgisi girilmiş şekilde listelenmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderim ücretleri firmanız tarafından karşılanmaz anlaşmalı olduğunuz kargo firmasına tarafından size faturalandırılır. Eğer kargolarınız alıcı öder şeklinde sitenizden veya pazaryerlerinden satışa çıkmışsa ürün yine sizin anlaşmalı olduğunuz kargo firmasından karşı taraf ödemeli olarak gönderilir. Not: karşı taraf öder şeklinde kargo gönderimi yapılıcaksa lütfen faturanızda kargo ücretini belirtmeyi unutmayın.

 

 

Dropshipping sistemimizi kapatıyoruz (01/07/2021 Tarihinden sonra gönderim yapılmayacaktır)

 

Müşteri Hizmetleri / Destek

05353002558 – WhatsApp

08503077343 – Sabit Numaramız

7/24 Destek sistemini kullanarak siparişe ait sorular sorabilir ve operasyon süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.(bizimle iletişim kura bilirsiniz veya canlı destek kısmından yardım alabilirsiniz)

YAZAR BİLGİSİ
Admin
Siz değerli müşterilerimize medikal ve süpermarket ürünlerinde aynı ilkiyle çalışmaya devam ediyoruz 2019 yılında kurumuş olduğumuz deponom.com online satış sistemimizde sizler için en uygun fiyatları hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.